WINDYKACJA zagraniczna WE WŁOSZECH

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris to zespół doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Państwu skutecznie wyegzekwować należności od dłużników z Włoch. Jesteśmy w stanie odzyskać zadłużenie na podstawie alimentów, umów pożyczek, weksli, faktur i innych zapisów. Nasi Klienci to firmy i osoby prywatne, osoby fizyczne, spółki z o.o., a także przedsiębiorstwa. Skuteczna windykacja zagraniczna we Włoszech jest możliwa, ale będzie wymagała pewnych kroków i dokumentów. W celu zapoznania się ze szczegółami procesu zapraszamy do zakładki oferta lub kontaktu z nami. Dla Państwa wygody oferujemy szybki i prosty w obsłudze czat, a także formularz kontaktowy, kontakt email lub telefoniczny.

Windykacja zagraniczna we Włoszech dotyczy procesów takich jak: prowadzenie negocjacji z dłużnikami, wspomaganie procesu postępowań sądowych i egzekucyjnych przed sądami polskimi. Ponadto windykacja zagraniczna we Włoszech to wspomaganie procesu sądowego postępowania układowego z wierzycielami. Prowadzimy różnego rodzaju działania, a także negocjacje z dłużnikiem. Niekiedy, gdy sytuacja dłużnika jest szczególnie trudna, dążymy do podpisania ugody pomiędzy dłużnikiem a wierzycielem.

windykacja we włoszech

MASZ PROBLEM Z DŁUŻNIKIEM?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Jednocześnie informujemy, iż nie wysyłamy szablonów umów oraz pełnomocnictwa! Każda osoba zainteresowana przekazaniem zlecenia zapoznaje się z dokumentami osobiście w siedzibie kancelarii.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris

NASZ ADRES

ul. Księdza Zygmunta Goliana 4B, 32-020 Wieliczka

WYŚLIJ EMAIL

 fonsuris@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

W trosce o najwyższą jakość usług rozmowy mogą być rejestrowane. Dzwoniąc pod nasz numer akceptujesz te warunki.

Z uwagi na specyfikę pracy spotkanie możliwe tylko i wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Posiadamy Polisę Odpowiedzialności Cywilnej na wykonywane przez nas usługi.

Numer polisy: 908576513332

Na czym polega windykacja we Włoszech?

Prowadzimy negocjacje z dłużnikami. Oprócz tego wspomagamy proces postępowań sądowych i egzekucyjnych przed sądami polskimi, a także postępowanie układowe procesu sądowego i postępowania układowego z wierzycielami.

Kto może liczyć na naszą pomoc?

Obsługujemy firmy prywatne, osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, spółki z o.o i osoby prywatne.

Jak zacząć postępowanie windykacyjne we Włoszech?

Zaczynamy od pisemnego wezwania dłużnika do zapłaty. W zależności od kwoty zadłużenia, terminy do spłaty ustalamy na 7 i 14 dni, a czas liczymy od momentu odebrania wezwania przez dłużnika. W praktyce jest to działanie polubowne, jednakże otwiera nam drogę do dalszych zaawansowanych czynności, które pozwalają zabezpieczyć roszczenie nieobjęte nakazem zapłaty. W dalszej kolejności kierujemy sprawę na drogę sądową, a po uprawomocnieniu się nakazu bezpośrednio do komornika sądowego w kraju, w którym mieszka i pracuje dłużnik.